středa 5. března 2014

Výzva 20 - Bubák III.

Podrobnosti
Kategorie: Jednotlivé výzvy
Zveřejněno: 31. leden 2014

Téma: „Bubák“
Autorka výzvy: Patoložka

Specifikace výzvy: Další z obecnějších témat, přesto si myslím, že i taková tady mají místo, zejména, když nám JKR vymyslela takové krásné možnosti… Párování/nepárování libovolné, nálada příběhu rovněž.

Počet slov: 100
Betace: Claire

Poznámka autorky: Koketovala jsem s myšlenkou a úvahami na téma bubák a Lucius Malfoy... díky Nadin mohlo vzniknout dnešní drabble :)

Pokud vás zajímají další výzvy, ať už čtenářsky nebo autorsky, pak zavítejte na hpdrabbles.


Všechna práva vyhrazena JKR, autorce ságy Harryho Pottera. Fanfikce nevznikla za účelem zisku.
Koho napadlo uspořádat jako hřeb večera souboj s bubákem Lucius nevěděl, ale jedním si byl jist, víckrát ho tu nikdo neuvidí. Snažil se držet dál, dokud to zúčastněné nepřestane bavit. Postával u okna se sklenkou šampaňského a mračil se na svět. Nakonec ho zradila vlastní žena. Už nikdy od něj neuvidí žádný dárek! S hůlkou se postavil před honosně zdobenou skříň a trpělivě vyčkával. Věděl, co přijde. Zíral na svou vlastní kopii s lesklou, hladkou, naprosto holou hlavou. Jeho chlouba byla ta tam. Kdosi za ním se škodolibě uchechtl. Proměnil karikaturu sebe sama v dřevěného panáčka, kterého měl chuť rozšlápnout…

6 komentářů:

 1. Moc zajímavá zábava... Zatímco mudlové se na večírcích ztrapňují falešným zpěvem při karaoke, kouzelníci mávají hůlkou před skříní s bubákem :-))

  OdpovědětSmazat
 2. Ohó;-) Pěkné;-) Chudák Lucius, takhle skončit - toho se nenadál ani za Voldemorta;-) Díky moc!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však on ví, že život je boj! A neměl by na to zapomínat :D :D Já děkuji :)

   Smazat
 3. Takto to dopadne, keď životné hodnoty zmiešame do kokteilu, zatrepeme a ako prioritnú si určíme tú, ktorá prvá vypláva na povrch :D
  Vendi, si bleskobrčka :D Ďakujem :D
  nad

  OdpovědětSmazat

Každý komentář velmi potěší, i kdyby to byl obyčejný smajlík. Díky za Váš čas :)