čtvrtek 8. ledna 2015

drabble - výzva 50 – padesátka na krku

Kategorie: Jednotlivé výzvy
Zveřejněno: 29. srpen 2014

Téma: „Padesátka na krku“
Autorka výzvy: Patoložka
Párování/nepárování libovolné, nálada příběhu rovněž.

Počet slov: 100
Betace: Claire
Párování: není

Poznámka autorky: Padesátá, jubilejní výzva si zaslouží pozornost. A je někdo povolanější, než Severus Snape? Ne, Severusi, rozhodně jsem tím číslem nahoře nenarážela na tvůj věk… Ano, souhlasím, je to jenom číslo… Jistě, jsi v nejlepší formě, o tom není pochyb… Ale to s tím přece vůbec nesouvisí!... Víte co, my si to tady vysvětlíme a vy si můžete zatím přečíst, jakou padesátku jsem to vlastně měla na mysliPokud vás zajímají další výzvy, ať už čtenářsky nebo autorsky, pak zavítejte na hpdrabbles.

Všechna práva vyhrazena JKR, autorce ságy Harryho Pottera. Fanfikce nevznikla za účelem zisku.Proč jen se nepřemístil?

Kolik času by ušetřil! A těch nervů!

Dozajista bude bohatší o minimálně dva další šedé vlasy!

Ale to ne, on se musel proletět, aby se nadýchal čerstvého vzduchu a aby mu dal Albus konečně pokoj! Prý mu to pomůže, vyčistí si hlavu, vyventiluje stres a zpáteční cestu už může absolvovat třeba letaxem. Hlupák stará, všetečná! Příště ho pošle do háje rovnou a bude hotovo!

Takový nesmysl! Který ministerský trotl s tím nařízením přišel? Kdyby se mu tak dostal do rukou, odměnil by ho nějakou zvlášť svědivou vyrážkou. Dodržovat na koštěti padesát kilometrů za hodinu! Byrokratičtí kreténi! 
2 komentáře:

  1. No, my tu máme teď taky padesátku na krku, tu jizerskou :D. Ale ta není rozhodně tak zábavná, jako ta tvoje!

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. jj - koukala jsem včera v telce a počasí zase dělá psí kusy :) jé - díky, to jsem ráda, že se líbilo :) Je prima, že alespoň někdo komentuje :D ♥

      Smazat

Každý komentář velmi potěší, i kdyby to byl obyčejný smajlík. Díky za Váš čas :)